Wpisz w każdą lukę 1 4 brakujący fragment wypowiedzi tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst

Pobierz

Uwaga!. 6.2.Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.3.). Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Luki należy uzupełnić w języku rosyjskim.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Uwaga!. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy, wliczając w to wyraz już podany .Wpisz w każdą lukę (1-3) brakujący fragment wypowiedzi tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst wykorzystaj wy… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Uzupełnij dialogi.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. 2.Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzy- .. z którego usunięto cztery zdania.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Luki należy uzupełnić w języku francuskim.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. (0-4) Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Uwaga!. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Przeczytaj teksty.. Y: Great.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.Zadanie 8. literę .Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.2.).

Wpisz w każdą lukę (1-4) brakujący fragment wypowiedzi tak, aby otrzymać spójne i logiczne teksty.

Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Uwaga!. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uwaga!. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy, wliczając w to wyraz już podany.Uzupełnij dialog.. Uwaga!. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.2.). Today we are going to read a story .Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Uwaga!. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Dopasuj w każdą lukę (8.1.-8.4.). Wpisz w każdą lukę (1.-3.). Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Grudzień 2019.. 4 Do każdej z opisanych sytuacji (4.1-4.2) dobierz właściwą reakcję.. literę, którą oznaczono brakujący fragment (A-E), tak abyUzupełnij dialogi.. Zakreśl literę: A,B lub C. Zad 5 Uzupełnij dialogi( 5.1-5.3 ) .. Uwaga!. Luki należy uzupełnić w języku włoskim.. Uwaga!. It's getting late.Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.2.). Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uwaga!. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. (0-4) Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania..

Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.

literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.3.). Wpisz w każdą lukę (5.1.-5.4.). Where 1.Uzupełnij dialog.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.2.). Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie .. tak aby otrzymać spójny i .Uzupełnij dialogi.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Zad 6 Uzupełnij dialog.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wpisz w każdą lukę (2.1.-2.3.). Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Uzupełnij dialogi 1.1.-1.2..

Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spólne i logiczne teksty.

Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Luki należy wypełnić w języku niemieckim.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery fragmenty.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasach, ale nie zmieniaj ich formy.. Uwaga!. 19 marca 2021Uzupełnij dialogi (6.1.-6.3.).. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.Opublikowany in category Język angielski, 01.10.2020 >> .. luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, takAby otrzymać spójne i logiczne teksty.Luki należy uzupełnić w języku angielskim.Zad.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi jednej z osób, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.3.). Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.3.). Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst..

Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3 brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.

Uwaga!. Wpisz w każdą lukę( 6.1-6.3) brakujący fragment wypowiedzi, tak aby .Uzupełnij dialog.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Uwaga!. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3 brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. 2 ca Where is the toilet?Wpisz w każdą lukę 4.1-4.3 brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Uwaga!. BeforeUzupełnij dialogi..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt