Test sprawdzający wiedzę o

Pobierz

Test ze znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Latarnik.. Krótki test sprawdzający znajomość lektury Henryka Sienkiewicza - Jano Muzykant.. Test wymagający podania tytułów fragmentów utworów, wskazania postaw filozoficznych na podstawie fragmentów utwórów, znajomości informacji biograficznych oraz napisania krótkiej rozprawki.Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.. c) drugi co do wielkości kontynent na świecie.. Sprawdź swoją wiedzę - powodzenia!Każde szkolenie okresowe BHP zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy powinno zakończyć się testem sprawdzającym.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test sprawdzający wiedzę z zakresu zarządzania.. W Azji leżą: a) Rosja, Polska i Chiny b) Chiny, Mongolia i Indie.. Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50 - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest sprawdzający znajomość twórczości i biografii Jana Kochanowskiego - 2.. Prawda: Warmia i Mazury leżą na północy Polski., Mazury nazywane są "Krainą Tysiąca Jezior"., Stroje ludowe Warmii i Mazur różnią się od siebie., Stolicą Warmii i Mazur jest Olsztyn., Mieszkańcy Warmii to Warmiacy, a Mazur-Mazurzy., Fałsz: Warmia leży na .Cukierku, ty łobuzie- quiz sprawdzający wiedzę - Test..

Test sprawdzający wiedzę o kobietach.

Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. W którym wieku działa się akcja książki?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test wiedzy medycznej - sprawdź się!. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Powtórz epokę baroku, rozwiązując nasz test:) 1.. 1) Azja to a) największy kontynent.. Chłopów nagrodzono literacką Nagrodą Nobla w roku: : 1.. Test wiedzy z lektury Dzieci z Bullerbyn.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Rozwiąż test!Opis testu.. Zawiera 43 pytań.. Pytania na teście sprawdzają ogólną wiedzę na temat ZUS-u oraz ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych w Polsce.Carlo Collodi, Pinokio - o tym, jak pewien drewniany pajacyk zapragnął zostać prawdziwym chłopcem.. Rozwiąż test!Sprawdzający wiedzę test z Kodeksu cywilnego i Kodeksu postępowania cywilnego dla kandydatów ubiegających się o uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego składający się z pytań testowych wielokrotnego.Test wiedzy z lektury..

Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test wiedzy.

Barok to epoka literacka trwająca: Odpowiedź: b. Barok jako epoka historyczno-literacka obejmuje zasadniczo cały wiek XVII, choć korzeniami sięga jeszcze końca XVI wieku, a w niektórych krajach, np.: w Polsce, trwa jeszcze do połowy XVIII stulecia (czasy saskie).0.. Wybierz poprawną odpowiedź, aby kontynuować.Sprawdź, co wiesz o nadciśnieniu tętniczym [test wiedzy #001] Celem testu jest sprawdzenie swojej wiedzy i przygotowania do sprawowania bardziej odpowiedzialnej opieki nad pacjentem.. b) najmniejszy kontynent.. Rozpocznij test.. Czy znasz naturę kobiet i wiesz jak się je podrywa?. 523.Test na każdy temat, rozwiąż lub stwórz swój własny test.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Sprawdzian z wiedzy o Azji - Test.. Test wiedzy.. Ile trwa dzień na planecie Latarnika?. I wiek p.n.e. I wiek n. e. II wiek n. e. na przełomie 0 i I wieku.. Sprawdź na którym z trzech poziomów zaawansowania sięznajdujesz.. II wiek p.n.e.Quo vadis - test wiedzy.. Ile kolców miała róża do obrony przed światem?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. 2) Odpowiedz na podstawie mapy obok.. Lisa, Bosse, Lasse, Britta, Anna i Olle mieli mnóstwo zabawnych, a czasem groźnych, przygód..

Rozpocznij test!Test sprawdzający wiedzę o Patrycji Molczanow.

1) Książka "Cukierku, ty łobuzie" to: a) bajka o przepysznych cukierkach b) opowiadanie o łobuziakach z 2 klasy c) prawdziwa kocia komedia 2) Mama Cukierka miała na imię a) Landrynka b) Czekoladka c) Nutella 3) Określenia pasujące do Cukierka to: a) piękna czarno-biała dama b .Test zawiera 20 pytań.. Jest on dowodem na to, iż pracownik w dostatecznym stopniu przyswoił wiedzę z zakresu BHP i może przystąpić do pracy.ZAPISZ SIĘ!. Sprawdź czy dobrze znasz ich perypetie oraz ich rodziny.. Jest to praca klasowa, sprawdzająca wiadomości uczniów pierwszej klasy szkoły ponadgimnazjalnej, z zakresu materiału literackiego, dotyczącego mitologii greckiej oraz Biblii.Test opracowany jest dla dwóch rzędów.Antoine de Saint-Exupéry, "Mały Książę" - test z lektury na poziomie trudnym.. Z ilu części składa się powieść Chłopi W.S.. Jaka jest największa głębokość w morzu Bałutyckim.. Inne quizy ze znajomości lektur znajdziecie TUTAJ.Test sprawdzający wiedzę o Warmii i Mazurach - Prawda czy fałsz.. c) Indie, Stany Zjednoczone i Japonia 3) Wybierz nieprawdziwe zdanie.Test sprawdzający wiedzę o witaminach Zawiera 12 pytań..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt