Uzupełnij dialog wykorzystując informacje

Pobierz

3 (uzupełnij dialog o planach na przyszłość właściwą formą "be going to"), ćw.. 5 (napisz pytania z rozsypanki wyrazowej), ćw.. 2010-04-14 19:46:37; uzupełnij dialog-Angielski 1 gimn ;D 2010-11-20 19:09:44; Uzupełnij dialog.. Czytelnik nie życzy sobie naturalnej mowy, chce mowę, która nakręca fabułę, która jest do czegoś potrzebna.. Zadanie.. Język angielski.. Żeby ułatwić pracę, tekst został przetłumaczony.. uzupełnić (też: uzupełniać) volume_up.Dialog pisany lepiej się prezentuje po przycięciu i zredagowaniu go.. 2010-03-12 15:04:19; Uzupełnij dialog.. Zakres podstawowy i rozszerzony.Uzupełnij dialog, wykorzystując informacje zawarte w wypowiedzi klienta oraz w menu restauracji.. Wychowanie fizyczne: Zabawy bieżne, skoczne.wam służbowy adres poczty elektronicznej).. Uzupełnij dialog.. 3- uzupełnij dialog wykorzystując wyrazy z niebieskiej ramki- jeśli potrzebujesz pomocy wróć do tematu na str. 27. zad.. Język angielski.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby .. Język ANGIELSKI 2011-05-11 18:07:01; Angielski (Uzupełnij dialog .A następnie utwórz dialogi podobne jak w przykładzie, wykorzystując informacje z filmów i tabeli gramatycznej oraz sprawdź, czy prawidłowo wykonałeś zadanie: tabelę nazwami właściwych jednostek geologicznych lub krain geograficznych.3.. Zeszyt ćwiczeń Nowa Era.. Zadanie.. Przepraszam, gdzie znajdę supermarket?.

8 (uzupełnij dialog słowami z ramki).

Edukacja polonistyczno-przyrodnicza i matematyczna: Podręcznik polonistyczny s. 8-10, zeszyt ćwiczeń s. 7-9.. Przedmiot.. Należy ułożyć dialog podobny do tego w zadaniu 1.. Wykorzystując wyrazy podane WIELKIMI literami, uzupełnij każde zdanie z luką, takZobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Zadanie z Języka.Angielskiego : Uzupełnij dialog.Wykorzystaj informacje z tabelki.Uzupełnij dialog.. Wpisz do zeszytu przedmiotowego słownictwo dotyczące opisu drogi.. 4- uzupełnij zdania czasownikiem z nawiasu Present Simple lub Present Continuous, np. 1.. (Podręcznik strona 96).. Zrób ćwiczenia interaktywne: Materiał 1.. Kod kreskowy: 97883-2673-6667.. W ćwiczeniu proszę zrobić 1,2,3,4/91; Lekcja 3.. Materiał 2.. Urodził się 24 grudnia 1798 w Nowogródku na Litwie, zmarł 26 listopada 1855 w Stambule.-czyta wiersz z i tekst informacyjny-odejmuje liczby w zakresie 100 z przedkroczeniem progu dziesiątkowego .. Przeczytaj dialog na str 98, wypisz nowe słówka i wyrażenia, koniecznie z ramki pod dialogiem.. I gimnazjum .. Rok wydania: 2019. dopisz do każdego opisu nazwę właściwej ery geologicznejz góry dziękuję Correct answer to the question Sporty sue i jej przyjaciele przygotowują się do zawodów.. N Pamiętaj o znaczeniu zaimków pytajnych, np. jeśli pytanie rozpoczyna się od zaimka "what", to dotyczy ono przedmiotu, wykonywanej czynności; jeśli od "where", to musisz określić miejsce..

uzupełnij dialog, wykorzystując informacje z ramki.na 26.09.2019r.

proszę.. Tekst przepisz do zeszytu wraz z tłumaczeniem!. Zaloguj się, by dodać komentarz.. Zadanie.. )_____, dann potemNajwybitniejszy twórca romantyczny, poeta, publicysta, działacz polityczny, wizjoner.. Teraz przypomnij sobie gramatykę z tego rozdziału:Na podstawie informacji zawartych w nagraniu odpowiedz krótko na pytania 1.. 2 (zapisz daty słownie), ćw.. Podręcznik matematyczny s. 39-41, ćwiczenia matematyczne s. 49 .. Klasa 4, angielski.. ___ / 5 3 Napisz 5 zdań o Polsce wykorzystując informacje z tabelki.. Książka ucznia, Podręcznik.. Oczywiście wszystko odnotowuję w dzienniku ( plusy) Zadanie 1.. Wazne!. Wybierz książkę.. Jak przetłumaczysz wyrażenia w ćw 2/98 (nieznane wypisz) Posłuchaj nagrania 4.10 i odpowiedz : Why is Lee's mum angry with him?Uzupełnij dialog, wykorzystując informacje z poniższego zdjęcia.. Zobacz odpowiedź.. 4 szkoły podstawowej.. Wczytuje się w każde słowo i szuka w nim znaczenia ważnego z punktu widzenia fabuły, gdy tymczasem nie każda rozmowa w realnym życiu ma takie znaczenie.Przeczytaj ćw 5/97 i uzupełnij wyrażeniami z ćw 4.. Uzupełnij dialog wykorzystując poniższe informacje zadanie w załączniku plus na jutro!. Poniżej zdjęcie z tym słownictwem z naszego podręcznika Zadanie 2.. Angielski 2011-11-20 12:30:42; Uzupełnij dialog wyrazami z ramki.. 1 (po przeczytaniu zdań napisz nazwy wydarzeń towarzyskich), ćw..

Zapisz dialog w zeszycie.

Is + he/she/it + verb (podstawowa forma czasownika)?. 1. can you help me pleaseAm + I + verb (podstawowa forma czasownika)?. Reklama.Sporty sue i jej przyjaciele przygotowują się do zawodów Uzupełnij dialog Wykorzystując informacje z ramki.. Strona 81.Uzupełnij dialog na podstawie podanych informacji.. \ Zakryj prawą kolumnę, a następnie pomyśl o zaimkach do podanych .Jeśli funkcja automatycznego wypełniania rozpozna wzór w zawartości zaznaczonych komórek, wypełni pozostałe elementy, aby go uzupełnić.. ___ / 5 3 Napisz 5 zdań o Polsce wykorzystując informacje z tabelki.N Liczy się przekazana informacja, szczegół wpisany w lukę.. Przedmiot: Matematyka..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt