Popatrz na obrazki napisz o tym co przedstawione osoby

Pobierz

Zad.1 str.63- przeczytaj tekst, wysłuchaj nagrania CD 3.33.1.Popatrz na obrazki ( strona 41) i powiedz co potrafią robić dzieci.. 0 odpowiada - 0 .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Czy ktoś mi pomoże?. Zrób zadania 11, 12 ( zeszyt ćwiczeń strona 39) W zadaniu 11 zapytaj trzy osoby, co potrafią robić: Can you swim?. Zapisz na kartce min.. Szkoła - zapytaj eksperta (947) Szkoła - zapytaj eksperta (947) Wszystkie (947) Język angielski (694) Język polski (0) Matematyka (0) Biznes i Finanse (35824) .popatrz na obrazki i napisz wyrazenia z ago Napisz wiersz yworząc swój poetycki epitet, porównanie, metaforę.. Zadanie na ocenę: narysuj siebie na kartce z bloku, w tych ubraniach, które masz na sobie, pokoloruj i napisz, np: I'm wearing a yellow T-shirt and blue jeans.. W okienku przy każdej potrawie napisz numerek 1, jeśli zamówi to dziadek, zaś numerek 2, jeśli zamówi to babcia (usłyszysz, co każde z nich lubi albo nie lubi).4 Popatrz na obrazki.. -wyjasnisz gdzie znalazles ogloszenie i o jakie .1.Popatrz na fotografie i napisz,co jeszcze można robić dzięki tym przedmiotom.. Ułuż i napisz w zeszycie zdania o tym ,co potrafią i czego nie potrafią te osoby Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Popacz na obrazki napisz o tym co co przedstawione osoby potriafią robić pacz załącznik.. Popatrz na obrazki Napisz o tym co przedstawione osoby potrafią i czego nie potrafią robić Answer..

W zadaniu 4 zaznacz co osoby myślą o sporcie.

O czym się przekonała?. Czego dowiedziała się papuga po tym eksperymencie?. Uzupełnij zadania w zeszycie ćwiczeń: Strona 50: - zad.. W odpowiedziach dopisz godziny, o których wykonujesz dane czynności.. Zastosuj czasownik be w czasie past simple.. Jedyne co musicie zrobić to spojrzeć na obrazek i od razu odpowiedzieć sobie na pytanie: co na nim widzicie, a dokładniej - jaka jest pierwsza rzecz, którą zauważyliście.. 3 zdania opisujące obrazek.. autor: Kolorowykwiatuszek16 3 dni temu (21:18) 1+½:⅓×6 ⅖×2½-1⅓×¾ (2⅚-1⅔)÷7+⅚ 1-3,5×2÷0,2 Przedmiot: Matematyka / Liceum.. 2013-12-15 16:41:08; Czy opisując obraz trzeba napisać o tym czym zajmują sie osoby przedstawione na obrazie?. A teraz powiedz coś o sobie.Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Wykonaj zadanie w zeszycie!. Czynność tę powtórz kilkakrotnie.. Question from @Ddddamian1234 - Szkoła podstawowa - Język angielskipopatrz na obrazki.napisz co się przedstawione osoby potrafią a czego nie potrafią robić.. Zadanie 1 .A teraz spróbuj odnaleźć nazwy sportów z obrazków w zadaniu 3 na stronie 59 w ćwiczeniach.. 1 5a Napisz w zeszycie zgodne z prawdą zdania o sobie i swoich codziennych .Popatrz na obrazki i napisz zdania.. Ułóż i napisz dialog o rozmowach z koleżanką o pracy klasowej po 5 zdań wypowiedzi każdej osoby pomocy dam naj: ..

2012-10-16 17:04:37; Popatrz na obrazki na s 68.

2.xzxyxzx Herakles ponieważ zawsze pomimo pomyłek umiem przyznać się do błędu.. Zapisz w zeszycie zdania, stosując twierdzącą lub przeczącą formę czasu present simple.. W ćwiczeniach wykonaj zadanie 1 i 2 na stronie 60.. Question from @Trututu1 - Szkoła podstawowa - Matematyka.. 0 rozwiązań.. Uloz z podanych liter imiona i nazwiska wybitnych naukowcow.. Wysłuchaj nagrania, które znajdziesz na eDesku (CD2, ścieżka 51).. Question from @Trututu1 - Szkoła podstawowa - Język angielskiPopatrz na obrazki.. zapytaj sie takze w liscie o…Napisz krótkie dialogi na podstawie obrazków.. nagranie nr.12: Explore_Treetops_CD_3.12 .Popatrz na obrazek i na kartę dań.. 1 - popatrz na obrazki, podpisz je odpowiednimi wyrazami z ramki;Popatrz na obrazki, podpisz je właściwym wyrazem, można też pokolorować.. Co dzieje się na tym obrazku?. Co sprawdziła papuga?. Recommend Questions.Zobacz 3 odpowiedzi na pytanie: Czy opisując obraz trzeba napisać o tym czym zajmują sie osoby przedstawione na obrazie?Popatrz na obrazki i napisz zdania z can lub can't.. Spróbuj opowiedzieć, co się na nim znajduje, pamiętając o powyższych zasadach..

2012-06-17 21:56:59; Popatrz na obrazki.

Zadajemy pytania pomocnicze: 0 odpowiada - 0 ogląda - 0 rozwiązań.. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.. Wysłuchaj nagrania CD 3.32 i wskazuj odpowiednie rysunki.. Napisz wszystkie genotypy krwi dla osoby posiadającą grupę krwi B Rh +.. Zanim coś zrobię zastanawiam się nad tym i wykazuję spryt w swoich działaniach.. Rozwiąż .Co widzisz na tym obrazku?. Zrób wszystkie możliwe krzyżówki.Napisz dialog o szkole składający sie z conajmniej 4 wypowiedzi kazdej bioracej osoby w dialogu Piszesz list do nowo poznanej kolezanki z anglii.. 2.Popatrz na rysunek i odpowiedz na pytania.. Dopasuj wzrost do poszczególnych osób.. Zaznacz Yes/ No 4.Popatrz na obrazek w zad.. 15.05.20r Dziś nauczymy się nowej piosenki.. Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Zad.4 str.62 Popatrz na obrazki.. 4 w podręczniku.. Poniżej przedstawiamy cztery zdjęcia, które mogą pomóc nam zidentyfikować nieznane dotąd informacje o naszej osobowości.. Napisz zdania o tym , jak spedza swoj dzien ta dziewczyna.. prezedstaw sie, napisz skad pochodzisz, czym sie zajmujesz, czym sie interesujesz, co lubisz robic w wolnym czasie.. nastepnie napisz czego dokonala kazda z tych osob.Jak tłumaczyć «popatrz na obrazki napisz a an lub some oraz odpowiedni rzeczownik - look at the pictures write both an or some and the corresponding noun» Add an external link to your content for freeZad.3- popatrz na obrazki a-h i spróbuj powiedzieć co przedstawiają..

2011-03-26 16:35:47; Popatrz i napisz, język angielski kto pomoże?

Napisz pytania i krótkie odpowiedzi.. Wykonaj ćwiczenie ustnie.. 3 strona 44 w podręczniku.. Chociaż umiem przyznać się do błędu nie umiem wynosić nauki ze swojego postępowania.Tak jak Herakles ( u Rzymian Herkules jakby co :) ) jestem bardzo porywcza i mam nieokiełznany charakter.Napisz zdania w funkcji poetyckiej ,metajęzykowej i fatycznej po 3 przykłady Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa.. Zadaj pytania na podstawie obrazków i odpowiedz na nie.. W puste miejsca w ćwiczeniach wpisz angielskie nazwy czynności, które przedstawiają ilustracje:I li Odpowiedź na zadanie z Junior Explorer 4Napisz opowiadanie o kamizelce z perspektywy męża( nie piszcie o tym jak się wprowadzali tylko jak zaczęła się choroba i skracali kamizelkę) serio mam to na dziś POTRZEBNE NA DZIS Napisz podanie o pracę.Znalazłeś ogłoszenie gazecie o prace w domu towarowym w niepełnym wymiarze godzin.. 2.Dopasuj zdania z ćwiczenia 13 do odpowiednich obrazków.. Uzupełnij zdania formami have got i has got Następnie napisz krótkie odpowiedzi Answer.. 3.Popatrz na rysunki i napisz,czym interesują się te osoby.. Question from @Natka20351 - Szkoła podstawowa - Język rosyjskipopatrz na obrazki i napisz wyrazenia z ago.. Pięć noży 7.Jedna owca 8.Dziewięć linijek 9.Jedna mysz 10.Osiem pomidorówPopatrz na obrazek oznaczony literą A..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt