Sprawdzian wiadomości z lektury opowieści z narnii lew czarownica stara szafa

Pobierz

Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.. Napisałem tę opowieść dla ciebie, ale kiedy zaczynałem ją pisać, nie zdawałem sobie sprawy, ze dziewczynki rosną szybciej niż książki.. Elementy .Dzieci odkrywają przejście przez szafę do magicznej krainy zwanej Narnią.. d) opowiedział o niej rodzeństwu.. Stworzył w nich swój własny świat, z geografią, mitologią, specjalnymi bohaterami.. W jakim mieście mieszkały?. Właśnie co skończyłam grać w Quiz OPOWIEŚCI Z NARNII i. udało mi się zdobyć 10/10, a .Biała Czarownica zaostrzyła nóż z krzemienia o dziwnym kształcie.. S. Lewisa, która ukazała się w 1950 r. Inspiracją dla Lewisa jak sam zaznacza był obraz fauna idącego z paczkami i parasolem przez zaśnieżony las.74% Recenzja Opowieści z Narnii; 74% Opowieści z Narnii to książka, którą zabrałabym w podróż dookoła świata; 76% Streszczenie "Opowieści z Narnii".. dodany: 2015-02-18 19:29:12, przez: magda.. Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii?. Jest najstarszy.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Fajne mam jutro sprawdzian z tego Odpowiedz.. 4.wejście edmunda do szafy.. 67% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii.. W rezultacie jesteś już za stara na bajki, a .. w którym stała stara szafa z dużym lustrem w drzwiach..

Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.

Który styl bardziej do Ciebie pasuje?. - Głosowanie!. Ma brata Edmunda i dwie siostry: Zuzannę i Łucję.. 2017-02-19 11:04:07Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa to historia czworga rodzeństwa, które odnajduje tajemnicze państwo zamieszkałe przez mityczne stworzenia i mówiące ludzkim głosem zwierzęta.. Super stronka, fajna sówka i można się dokładnie wyuczyć!. Rozwiąż test!C.. Retro czy vintage?. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.Lew, czarownica i stara szafa - to pierwsza część sagi "Opowieści z Narnii" autorstwa C.. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Nie było tuc) królową Narnii.. j.w pomocy narazie mam : a dalej pomóż 1.wyjazd dzieci z londynu na wieś.. dzięki tej stronie podóczylam się na sprawdzian polecam.. Zostaje wysłany razem z rodzeństwem na wieś, do domu Profesora, by tam przeczekać okres nalotów bombowych na miasto w czasie II wojny światowej.Witaj na stronie Quizz.pl.. 8) Biała Czarownica zażądała od Edmunda, aby ten: a) nie wchodził więcej do starej szafy.. Chodzi do szkoły.. c) zapomniał o spotkaniu z nią.. W ilu % jesteś pozerem?. 9 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Przed zadaniem ciosu, wyznała, że ofiara Aslana nie powstrzyma jej przed zabiciem Edmunda.. Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005) Natalia_Golec1 ..

Pobierz (doc, 32,0 KB)Test z lektury Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa ... wypadają z szafy.

Jaka pora roku panowała w Narnii i jakich świąt tam nie obchodzono?. Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005) - CDA Wyszukiwanie odpowiedzi.Wypisz najważniejsze zdarzenia z książki ,,Opowieści z narnii lew , czarownica i stara szafa .. Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.. Lew, czarownica i stara szafa" .. Wyniosłeś z tej lektury bardzo dużo i z pewnością zasłużyłeś na ocenę z wyróżnieniem.. Tromba czy Marcin Dubiel?. Dlaczego dzieci musiały opuścić rodzinne miasto i wyjechać na wieś?. Lew, czarownica i stara szafa"Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Lew, czarownica i stara szafa" przeznaczony dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim.. Jest autorem 7 tomów Opowieści z Narni, w tym powieści Lew, czarownica i stara szafa, Siostrzeniec czarodzieja.Jakie pytanie można zadać panu TUMNUSOWI z lektury ,, Lew, Czarownica i stara szafa '' Opowieści z Narnii?. b) przyprowadził do niej swoje rodzeństwo.. 01:38.Jest to audiobook ksiązki "Opowieści z Narni - Lew czarownica i stara szafa".-----autor - C.S. LewisData Wydania - 9 grudnia 200.. Gatunek literacki Lew, czarownica i stara szafa to przykład powieści fantasy dla młodzieży..

S. Lewis ,,Lew, czarownica i stara szafa" 1.

Niestety bajkową krainą od stu lat rządzi zła Czarownica, która spowiła Narnię wieczną zimą.Czarownica w Narnii zgodnie z odwiecznym Prawem Władcy-Zza-Morza odgrywa rolę Kata.. Sprawdź, ile pamiętasz!. W swej krótkowzroczności decyduje się zamiast niego odebrać życie Aslanowi, wierząc, że na zawsze będzie panować w Narnii.Opowieści z Narnii.. Lew Czarownica i Stara Szafa.. Julia_Kowalczyk14 5 lat temu.. Jesteś bardziej jak Percy Jackson czy Harry Potter?. Do niej należy życie wszystkich zdrajców, miedzy innymi Edmunda, który przeciwstawił się rodzeństwu.. Miki 26 kwietnia 2016 Ciekawa toksiąszka lecz troche nubna na początku :-D. sabi lps 05 marca 2016 .. Test z lektury Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa; wszystkie jego TESTy » .Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.10 pytań mniej lub BARDZIEJ szczegółowych o treść książki pt.,, ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa"Odpowiedz na pytania wybierając prawidłową odpowiedź.. 9) Po powrocie do Narnii Edmund: a) potwierdził słowa siostry, że w szafie istnieje tajne .Test z lektury: "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" ..

Opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa odcinek 3. anonim .

Które z dzieci jako pierwsze trafiło do tajemniczej krainy?. 5.test z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafajak dobrze znasz Opowieści z Narni ?. Rozwiąż test i sprawdź!Test wiedzy z lektury- "Opowieści z Narnii- Lew, Czarownica i Stara szafa" .. U góry znajdziesz quiz Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.. 5.spotkanie edmunda z czarownicą 6.rozmowa zuzanny i piotra z profesorem 7.wejście całego rodzenstwa do szafy .Lewis napisał swoje powieści dla młodzieży pozostając nieco pod wpływem twórczości Tolkiena.. 2.wejście łucji do szafy i znalezienie się w narnii 3.spotkanie z faunem.. 2010-02-10 16:17:37 Może mi ktoś napisać streszczenie książki ' Opowieści z Narni : Lew , Czarownica i Stara Szafa '?. — O kim mowa?LEW, CZAROWNICA I STARA SZAFA Przełożył Andrzej Polkowski .. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 76% Plan wydarzeń "Opowieści z Narnii.. Była pewna, że po śmierci Aslana będzie władać całą Narnią.. Pochodzi z Londynu.. Peaky Blinders czy Dom z Papieru - o którym serialu jest mowa?. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraJest to test sprawdzający wiadomości z lektury "Opowieści z Narni.. Gratuluję!Opowieści z Narni.. Jak dobrze pamiętasz wystrój kultowego mieszkania z serialu "Przyjaciele"?. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt