Testy do lektury o psie który jeździł koleją

Pobierz

Co wiemy o Włoszech?. Główne cele: rozwijanie twórczej aktywności uczniów, rozbudzanie zainteresowań czytelniczych,O psie, który jeździł koleją to piękna opowieść o przyjaźni psa z człowiekiem.. Każdy, kto spojrzy na mapę, znajdzie je od razu.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. zosia1011 4 lata temu.. Bardziej szczegółowoZnajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury O psie, który jeździł koleją, którą napisał Pisarski Roman, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.Chcesz wesprzeć rozwój kanału?. O psie który jeździł koleją - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #o psie który jeździł koleją 9338 x, 2016-01-11 22:24:29Plik test ze znajomości lektury O psie który jeździł koleją.docx na koncie użytkownika kret65 • folder lektury • Data dodania: 16 kwi 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.który jeździł koleją (1) Kwadrans (1) Kwadrat (2) Kwartał (1) Kwartały (1) Kwiaty w domu (1) Kwiaty wiosenne (3) Las (9) Legenda mapy (1) Legenda o Lechu i Białym Orle (1) Legendy polskie (1) Lekarz (1) Lektura (24) Lewa i prawa strona (1) Lewa noga (1) Lewa ręka (1) Liczby (18) Liczby do 10 (13) Liczby do 100 (2) Liczby do 30 (1 ..

Pobierz (doc ...O psie, który jeździł koleją.

Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. 2012-04-12 15:06:15O psie który jeździł kolejąStary Wujek - jego słynnych podróżach pisano nawet w gazetach.. Zapisuj ulubione.9.. Zawiadowca odwdzięcza mu się miłością i troską (np. leczy psa po jego trudnym powrocie z Sycylii).O psie który jeździł koleją?. 45minut.pl; Publikacje; Nauczanie początkowe; Autor Katarzyna Kreft-Szumilas Data publikacji 2012-03-12 Średnia ocena 4,00 Pobrań 480.. 2017-04-09 10:30:08 Kiedy wyprodukowano książkę pt. ,, o psie który jeździł koleją .. pytanie 1 z 15.. Zawiadowca zawiózł Lampo na Sycylię do: * wuja * stryja * brata 2.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: O psie, który jeździł koleją1) Podaj autora książki "O psie, który jeździł koleją" 2) Podaj nazwę stacji, na którą przybył pies.. Quiz wiedzy o bajkach Disneya nadesłany przez Panią Annę Frąckowiak na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".. Przekonaj się, rozwiązując nasz quiz!. Obserwuj autorów.. Lampo stał się sławny przez: * artykuły w .też jeździł pociągami i dotarł do miejscowości Patti i do Messyny.. Publikacja zawiera test dotyczący znajomości lektury klasy III "O psie, który jeździł koleją"..

2010-06-14 15:07:13 Czy lubicie książke ,,o psie który jeździł koleją " ?

Podczas jednej z nich rodzina kolejarza obawiała się, że pies już do nich nie powróci, ale Lampo i tak znalazł drogę powrotną.. Zadaniem uczniów było samodzielne przeczytanie lektury w domu.. Psa chciał kupić: * właściciel winnicy * amerykański filmowiec * naczelnik stacji 4.. Z kolei podczas innej ucieczki Lampo został niefortunnie przytrzaśnięty drzwiami pociągu.O psie, który jeździł koleją Roman Pisarski.. Jest to propozycja do zajęć realizowanych przynajmniej przez tydzień.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Zawiadowca mieszkał w: * Marittimie * Piombino * Turynie 3.. Przeskakując co drugą literę, zaczynając od pierwszej, wykreśl imię psa - bohatera lektury.Lista pytań z lektury O psie, który jeździł koleją.. Dlaczego po całym kraju rozeszła się wieść o cudnym psie: · był niesamowicie mądrym psem; · był jedynym psem- pracownikiem kolei; · podróżował koleją do różnych .Plik O psie który jeździł koleją (test 2).doc na koncie użytkownika kacique • folder lektury • Data dodania: 7 paź 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku..

2011-05-28 19:06:26 Czy warto przeczytać "O psie , który jeździł koleją "?

W końcu udało mu się uciec z Sycylii i wrócić do Marittimy.. MarrMarr 2 lata temu.. Na cholewie, a także na .. 4 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. - Ogłoszenie w prasie // Ogłoszenie "na słupie" Piszemy list do zawiadowcy stacjiNajbardziej kompletny test z lektury O psie, który jeździł koleją jaki znajdziesz w sieci.. Lampo jest wiernym towarzyszem zawiadowcy, zawsze do niego wraca, gdziekolwiek by nie był.. O psie, który jeździł koleją Roman Pisarski I Włochy to piękny i malowniczy kraj na południu Europy.. Gdzie był prawdziwy dom psa, do którego wracał: · stacja Marittima; · buda na podwórku zawiadowcy; · nie miał stałego domu, bo ciągle go zmieniał.. .Wydanie książki O psie, który jeździł koleją kompletne bez skrótów i cięć w treści.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Autorem książki ,,O psie, który jeździł koleją" jest:III O psie, który jeździł koleją.. Dodawaj wpisy.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Quiz O psie który jeździł koleją.. Opisujemy Lampo; Lampo zaginął!. Ucieczki zdarzały się Lampo wielokrotnie.. Udostępnij.. Kim jesteś z "Zemsty"?. 2011-10-16 20:17:42 Dlaczego pies z lektury "O psie który jeździł koleją " jest bohaterem?. Udostępnij.. Wykonaj test sprawdzający z lektury "Pies, który jeździł koleją" i przekonaj się, jak dobrze pamiętasz losy głównego bohatera i ludzi, których spotykał na swojej drodze.Jak dobrze znasz lekturę O psie który jeździł koleją..

- Among Us ... Test z matematyki, który powinieneś zdać!

6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Opowiadanie "O psie, który jeździł koleją" to pełna przygód historia kundelka, jest to lektura w 3 klasie podstawówki.. Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.. Dodaj quiz.Test ze znajomości lektury "O psie, który jeździł koleją" Czytelnik w bibliotece Beata Maciąg.. Masz świetny pomysł na quiz?. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Skomentuj.. Czy te sytuacje Cię denerwują?. Skomentuj.. Tematyka Dzięki opowiadaniu Romana Pisarskiego O psie, który jeździł koleją przekonujemy się, że zwierzęta rozumieją i potrafią dużo więcej, niż nam się wy-o psie, ktÓry jezdziŁ kolejĄ - roman pisarski - streszczenie szczegÓŁowe admin, śr., 11/12/2008 - 17:38 Translator Polsko Niemiecki - Niemiecko Polski - darmowe tłumaczenie tekstówO psie, który jeździł koleją.. Jak dobrze znasz niesamowitą i wzruszającą historię podróżującego psa?. 2012-04-11 15:38:05Czy książka ,,O psie który jeździł koleją,, to prawdziwa opowieść?. Autorem książki jest Roman Pisarski.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. ZADANIE 1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt